Rainbow 3 Apartment-Studio 223

Основні зручності

  • 25 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Розташування

    Сонячний Берег знаходиться майже за 25 хвилин пішки від Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Sunny Beach, а Античний Театр - на відстані 3 км.

    За 25 хвилин ви зможете спокійно прогулятися до центру Сонячного Берега. На відстані близько 10 хвилин їзди від апартаментів знаходиться Аквапарк Aqua Paradise.

    У Rainbow 3 Apartment-Studio 223 є балкон і тераса, а також такі зручності, як система клімат-контролю і пральна машина.

    У цьому помешканні передбачена мінікухня. Апартаменти розташовані за кілька кроків від автобусної зупинки Fregata / Cacao Beach. Серед додаткових зручностей - тераса.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 15:00
    Реєстрація виїзду: з 11:00 до 12:00

    Варіанти номерів у Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег

    У Rainbow 3 Apartment-Studio 223 є балкон і тераса, а також такі зручності, як система клімат-контролю і пральна машина.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Екстер'єр фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Зручності фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Номер фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Зручності фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Номер фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Туалети фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Зручності фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Кухня фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Зручності фото Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег Ліжка фото
    Апартаменти з однією спальнею

    Розмір: 25 м²

    Тип ліжка: 1 Двоспальне ліжко

    Детальніше +

    Розташування Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт
    Показати місця поблизу

    Місця поблизу

    Аеропорти (1)

    Бургас Аеропорт
    24.9 км

    Визначні місця (11)

    Какао-біч
    700 м
    Pirates of the Caribbean
    700 м
    Rumba Beach
    800 м
    Muzeum Archeologiczne w Nessebarze
    1.7 км
    Supermarket Mladost
    1.8 км
    Парк розваг Sunny Beach Central
    1.9 км
    Candy Club Sunny Beach
    1.9 км
    Lunapark
    1.9 км
    South Park Nessebar
    2.1 км
    Півленний пляж Несебр
    2.1 км
    Yuzhen
    2.1 км

    Відгуки гостей про Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Часті питання

    • Наскільки великa квартира Rainbow 3 Apartment-Studio 223?
      Площа квартири Rainbow 3 Apartment-Studio 223 - 25 квадратних метрів.
    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Rainbow 3 Apartment-Studio 223 Сонячний Берег